NAJWIĘKSZY AGREGATOR WYDARZEŃ W STALOWEJ WOLI

 
Dzisiaj jest: 21-10-2017

Standardowej reklamie internetowej mówimy stanowcze nie!

Dajemy Ci coś o wiele lepszego! 

 

Inwestujesz swoje pieniądze w standardowe bannery reklamowe, które wyświetlają się na różnych stronach internetowych? Jeśli tak to pewnie zdążyłeś się już przekonać, że efekty takiej reklamy są prawie żadne, lub nie ma ich wcale. 

Chcesz wiedzieć dlaczego tak się dzieje? Jest kilka powodów.

Powód pierwszy - Adblock

Polacy są liderami w dziedzinie blokowania reklam w Internecie. Wg. raportów z 2016 roku z dodatków blokujacych wyświetlanie reklam w przegladarkach internetowych korzystało już niemal 40% Polaków. Oznacza to, że Twojej reklamy, za którą zapłaciłeś nie zobaczyło co najmniej 40% osób, które odwiedziły stronę na której się reklamujesz. Ten fakt niestety pomijany jest przez właścicieli stron internetowych podczas przedstawiania statystyk odwiedzin ich serwisów. Oznacza to, że często płacisz za wyświetlenia strony, na której nie widać Twojej reklamy. 

Powód drugi - Banner blindness

Zjawisko zwane "ślepotą bannerową" jest coraz powszechniejsze i polega na odruchowym ignorowaniu bannerów reklamowych przez użytkowników stron internetowych. Nawet jeśli Twoja reklama nie została zablokowana przez Adblocka z dużym prawdopodobieństwem zostanie ona po prostu zignorowana przez użytkowników Internetu przegladajacych strony na których się reklamujesz. Im więcej bannerów na takiej stronie i im bardziej są one "krzykliwe" tym większe prawdopodobieństwo, że użytkownicy nie będą zwracać na nie uwagi. Zbyt "agresywne" bannery potrafią także osiągnąć efekt odwrotny do zamierzonego - zdenerwować internautę i zniechęcić go do treści, którą reklamujesz, a nawet do Twojej firmy lub marki. 

Powód trzeci - złe dopasowanie reklamy do treści strony

Prawdopodobnieństwo zignorowania Twojej reklamy wzrasta tym bardziej im mniej dopasowana jest ona do strony, na której się reklamujesz. Użytkownicy internetu bardzo świadomie poszukują dokładnie tych informacji, które w danej chwili ich interesują. Jeśli Twoja reklama nie pasuje do tematyki strony, lub wyświetla się "w towarzystwie" wielu innych reklam nie związanych z Twoją branżą z bardzo dużym prawdopodobieństwem zostanie zignorowana podobnie jak pozostałe reklamy, które w oczach internautów tylko przeszkadzają im w przeglądaniu interesujących ich informacji.

Co proponujemy w zamian?

Unikalny z regionie system "reklama jako wydarzenie"!

Zastanawiasz się jak czy Twoją firmę, produkty lub usługi można reklamować w formie wydarzeń? Odpowiedź brzmi tak! I jest bardzo wiele zalet takiej formy reklamy. Zanim jednak poznasz wszystkie zalety poznaj kilka przykładów reklamy w formie wydarzenia. Jako wydarzenie możesz zaprezentować między innymi wszelkiego rodzaju promocje, wyprzedaże, dni otwarte, akcje sezonowe, konkursy, plebiscyty, szkolenia, rekrutacje pracowników itp. Jeśli specjalizujesz się w usługach takim wydarzeniem może być promocyjna cena tych usług, jeśli sprzedajesz produkty moze być to sezonowa obniżka ich cen. Prowadzisz restaurację, lub kawiarnię? Zorganizuj "tydzień dobrych cen". Możliwości tej formy reklamy ogranicza jedynie wyobraźnia.

Jakie są zalety tej formy w porównaniu do standardowych form reklamowych?

Zaleta pierwsza - 100% Adblock resistant!

System wydarzeń, z którego korzystamy w naszym serwisie dziala na zasadzie klasycznego bloga, z tą różnicą, że kolejność wpisów określana jest chronologią wydarzeń do których wpisy te się odwołują (nie kolejnością dodania wpisu). Rozszerzenia blokujące reklamy każdy taki wpis traktują jak standardowy wpis na blogu i nie blokują jego treści ani grafiki. 

Zaleta druga - forma przyjazna użytkownikom

W przeciwieństwie do irytujących bannerów rozrzuconych w różnych miejscach stron internetowych, stosowana w naszych serwisach forma chronologicznej osi wydarzeń jest bardzo przyjazna użytkownikom i nie występuje tu opisane wyżej zjawisko "Banner Blindess". Dodatkowo dbamy o to, aby ilość wpisów reklamowych stanowiła tylko małą część wszystkich wpisów w serwisie, co gwarantuje zarówno wysoką zauważalność reklamy jak i wysoką jakość serwisu dla użytkowników, którym reklama ta nie przeszkadza w poszukiwaniu wartościowych dla nich treści, a często wręcz sama taką wartościową treścią się staje. 

Zaleta trzecia - zasięg i wielokonałowość

Serwisy wstalowejwoli.pl, wnizanskim.pl, wtarnobrzegu.pl i wsandomierzu.pl, to największy w regionie agregator wydarzeń, który swoim zasięgiem obejmuje około 300 tysięcy osób. Zasięg ten zwiększany jest poprzez efektywne promowanie wszystkich wydarzeń z serwisów serwisie Facebook.

Wszystkie serwisy są dodatkowo bardzo aktywnie promowane zarówno poprzez kampanie internetowe, jak i inne formy reklamy zewnętrznej i wewnętrznej w kilkuset lokalizacjach w regionie, a także za pośrednictwem współpracujących z platformą instytucji i firm.

Zaleta czwarta - rozsądna cena

Ceny reklam w naszych serwisach zaczynają się od 16zł za 1 dzień emisji w jednym serwisie. Dodatkowo wybierając reklamę w wiecej niż jednym serwisie mozna skorzystać z atrakcyjnych pakietów, w których cena emisji reklamy może wynosić nawet 11,2zł za 1 dzień emisji w jednym serwisie. Sprawdź szczegółowy CENNIK REKLAMY.

 

Na życzenie udostępniamy szczegółowe statystyki odwiedzin wszystkich serwisów platofrmy oraz profilu w serwisie Facebook.